Meist

Kuidas me tegutseme ning mis me sinu podcasti heaks teha saame.

Podcastrent võimalused

Salvestame sinu podcasti kvaliteetsete Shure MV7X mikrofonidega. Lisaks on võimalus kasutada diskreetsemaid ja kaamerale nähtamatumaid Boya rinnamikrofone.
Videopodcastide salvestamiseks kasutame kolme Sony 4K kaamerat. Stuudiosse mahub korraga mugavalt kuni neli inimest, kuid saame läbi telefonikõne või Zoomi lisada niipalju osalejaid, kui just parasjagu vaja on ning kuvada nad meie stuudio ekraanile. Samale ekraanile saame salvestamise ajal lasta teile vajalikku materjali või saate ise läbi Airplay näidata mida soovite.
Stuudio kujundust on võimalik seadistada just sinule sobivaks ja selles on piiriks vaid fantaasia. Videopodcasti toimetame läbi Blackmagic Design Atem videopuldi ning heli seadistame Tascam Mixcast helipuldiga. Saame teha ka otseülekandeid just sinule sobivasse keskkonda, olgu selleks siis Youtube, Facebook või midagi muud. Salvestatud materjali saame kohe peale salvestamist sulle sobivaks lõigata, lisada kõlle, videole pilte või videosid ning failid sulle kohe kaasa anda või sulle sobivasse keskkonda üleslaadida.

Podcastrent-heli-shure-mikrofoon-stuudio

“Tegele sisuga, usalda salvestamine meile.”

Meie mikrofon